Пилосос Dreame H12 Dual Black

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 19269967
14 799 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Час заряду акумулятора | 4.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 35 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Напруга акумулятору | 21.6 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.35 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
| Особливості | Індикатор заповнення пилозбірника |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор, мАгод | 4000 |
| Комплектація | гарантійний талон, док-станція, документація, міні-моторизована щітка, Насадки, подовжувальна трубка, фільтр, щіточка для очищення |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Режими роботи | автоматичний режим, стандартний режим, турборежим |
| Сила всмоктування, кПа | 16 |
- Ціна: 14 799 ₴







