Пилосос Electrolux EB61C4DB

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18198737
6 369 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.48 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів, Турбощітка для підлоги, Насадка для паркету |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура, Вертикальна парковка |
| Радіус дії | 12 м |
| Рівень шуму | 73 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряду акумулятора | працює від мережі |
| Габарити (мм) | 1008 х 250 х 259 |
| Додатково | інтегровані гнізда для зберігання насадок |
| Комплектація | гарантійний талон, Насадки, пилосос, інструкція з експлуатації |
| Режими роботи | автоматичний режим, турборежим |
- Ціна: 6 369 ₴





