Пилосос Tineco Floor One S5 Extreme (FW101600DE)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18198607
20 069 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tineco |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 35 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 22 Вт |
| Напруга акумулятору | 21.6 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.7 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Турбощітка для підлоги |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.8 л |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 1100 x 286 x 256 |
| Додатково | акумулятор Li-Ion, голосовий асистент, самоочищення щітки, система з двох баків |
| Комплектація | гарантійний талон, зарядна база, Насадки, паркувальна станція, пилосос, фільтр, щіточка для очищення, інструкція з експлуатації |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Особливості | LED-дисплей | видовжене керування | циклонна система| Індикатор рівня води |
- Ціна: 20 069 ₴




