Пилосос Karcher SE 4 Plus (1.081-170.0)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11501877
14 089 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Радіус дії | 9 м |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для миючого засобу, л | 4 |
| Комплектація | мішок, насадка для вологого прибирання килимів/підлог, насадка для вологого прибирання м'яких меблів, насадка для сухого прибирання підлог та килимів, пилосос, фільтр, щілинна насадка |
| Особливості | технологія точного розпилення води |
| Режими роботи | збір рідини, стандартний режим |
- Ціна: 14 089 ₴



