Пилосос Ardesto CVC-X0521WG White

-16%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17516147
3 899 ₴
3 279 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Час заряду акумулятора | 6 годин |
| Час роботи від акумулятора | 35 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 29 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів, Турбощітка для підлоги |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для миючого засобу, л | немає |
| Додатково | два рівні швидкості |
| Комплектація | зарядний пристрій |
- Ціна: 3 279 ₴







