Пилосос AMICA Bagio Eco VM3044 безмішковий

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17093237
4 039 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів, Насадка для паркету |
| Особливості | Захист від перегріву, Вертикальна парковка |
| Радіус дії | 8 м |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 360 х 264 х 238 |
| Додатково | м'який старт |
- Ціна: 4 039 ₴

