Інвертор напруги Mustek KD00MS0048 1000 W з чистою синусоїдою, 12 V, LCD

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13600447
10 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mustek |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інші функції і особливості | Захист від перевантаження по максимальному струму |
| ККД, не менше | 85 % |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал|Пластик |
- Ціна: 10 999 ₴


