Міксер Kenwood HMP30.A0BK Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13069097
1 329 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.05 кг |
| Параметри чаші стаціонарного міксера | |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1.25 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 21 x 11 x 21.5 |
| Додаткові функції | турборежим |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість чаш, шт | 1 |
| насадки | вінчик, гак для замісу тіста |
| Розміри, мм | 200 x 85 x 125 |
| Тип | міксер |
- Ціна: 1 329 ₴







