Вентилятор Ardesto FT-F3600W White

-11%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14625177
1 499 ₴
1 339 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лопатей | 120 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 3.7 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.66 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.79 |
| Висота, см | 24.1 |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Особливості | uSB-кабель в комплекті|горизонтальне коливання 76° (38° ліворуч та 38° праворуч)|Дисплей|комфортне світлодіодне підсвічування|портативне охолодження та вентиляція|регулювання та фіксація напрямку потоку повітря по горизонталі та вертикалі |
| Призначення | побутовий |
| Розміри, мм | 139 x 146 x 241 |
| Функціональні особливості | дисплей, підсвічування, регулювання кута нахилу, режим сну, функція повороту |
- Ціна: 1 339 ₴







