Плойка Rowenta Karl Lagerfeld Fashion Stylist 3в1 Black (CF451LF0)

-7%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14622607
1 199 ₴
1 119 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 66 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час нагрівання до потрібної температури | 45 сек |
| Діаметр щипців | 32 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для створення | гладкої зачіски, для кудрів, природної хвилі |
| Додаткові властивості | 4 варіанти укладки локонів |
| Комплектація | гарантійний талон, документація, плойка, інструкція |
| Конструкційні особливості | обертовий шнур|петля для підвішування|підставка|термоізольований наконечник |
| Максимальна температура, °С | 200 |
| Мінімальна температура, °С | 170 |
| Насадки в комплекті | відсутні |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
| Розміри, см | 6.9 х 31.6 х 3.9 |
| Функціональні особливості | вибір температури нагріву, швидкий нагрів, індикація нагріву, іонізаця |
- Ціна: 1 119 ₴







