Плойка BaByliss PRO BAB2491E

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14622537
2 699 ₴
2 669 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.33 кг |
| Діаметр щипців | 16 мм |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для створення | голлівудські локони, горизонтальних локонів, для кудрів, природної хвилі, спіральних (вертикальних) локонів |
| Додаткові властивості | none | закот шнура на 360° | технологія Maxlife PRO |
| Комплектація | документація, плойка, термозахисна рукавичка, термостійкий килимок |
| Конструкційні особливості | обертовий шнур|петля для підвішування|підставка|термоізольований наконечник |
| Максимальна температура, °С | 200 |
| Мінімальна температура, °С | 140 |
| Насадки в комплекті | відсутні |
| Покриття нагрівального елемента | титан |
| Розміри, см | 39 x 4 x 6 |
| Функціональні особливості | none, автовимикання, вибір температури нагріву, швидкий нагрів |
- Ціна: 2 669 ₴


