Пилосос Electrolux EP51AH18SW

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14621647
6 749 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 50 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 20 Вт |
| Напруга акумулятору | 18.5 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.3 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | Інший |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 230.5 x 1074.5 x 225.5 |
| Додатково | none, обертає турбіну зі швидкістю 14000 об/хв |
| Комплектація | none, зарядний пристрій, настінний тримач для зарядки |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Режими роботи | турборежим |
- Ціна: 6 749 ₴






