Міксер AMICA MDT 1016

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11337977
1 249 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.05 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1.3 |
| Додаткові функції | турборежим |
| Матеріал насадки-блендера | немає ніжки блендера |
| Мірний стакан | немає |
| насадки | 2 вінчики для збивання, 2 для замісу тіста |
| Об'єм чаші | чаша відсутня |
| Тип | міксер |
- Ціна: 1 249 ₴




