Вентилятор Infinity DS 68 1200mAh Dark Blue

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14131397
309 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Infinity. Колір: темно-синій. Тип: ручний (портативний). Тип підключення: акумулятор. Матеріал: пластик. Стан товару: Новий. Ємність акумулятора, мАгод: 1200. Тип: вентилятор настільний. Конструкційні особливості: лопатевий. Потужність, Вт: 5. Функціональні особливості: працює від аккумулятора. Висота, см: 18.8. Розміри, мм: 188 x 90 x 47. Діаметр, см: 9. Особливості: дисплей. Кількість швидкостей: 5. Особливості: регулювання кута нахилу. Тип підключення: Type-C. Вага, кг: 0.11. Особливості: компактна підставка для настільного використання. Особливості: вушка для шнурка або підвішування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinity |
| Варіант установки | Універсальний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр лопатей | 90 мм |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.11 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 18.8 |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Особливості | вушка для шнурка або підвішування|Дисплей|компактна підставка для настільного використання|Регулировка угла наклона |
| Розміри, мм | 188 x 90 x 47 |
| Функціональні особливості | працює від аккумулятора |
- Ціна: 309 ₴




