Ремінець для смарт-годинника BeCover Silicone Band для Xiaomi Watch S4 47mm (22mm) Black (715149)

-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14389817
299 ₴
239 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BeCover |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип | Ремінець |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 мес |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Матеріал застібки | нержавіюча сталь |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | для смарт-годинників |
| Розмір корпусу | 47mm |
| Розмір ремінця, мм | 140-210 |
| Сумісність з | Xiaomi Watch S4 47mm |
| Сумісність | Xiaomi Watch S4 |
- Ціна: 239 ₴



