Пилосос Electrolux 700 Cordless Cleaner EP71B14WET

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18198337
12 349 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Напруга акумулятору | 14.4 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.3 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 14.4 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Турбощітка для підлоги |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | до 40 на мінімальній швидкостіі |
| Габарити (мм) | 1008 х 250 х 259 |
| Додатково | акумулятор Li-Ion |
| Комплектація | гарантійний талон, Насадки, настінний кронштейн, пилосос, інструкція з експлуатації |
| Кількість ступенів фільтрації | 5 |
| Потужність всмоктування | 14.4 Вт |
| Режими роботи | автоматичний режим, стандартний режим, турборежим |
- Ціна: 12 349 ₴







