Пилосос Sencor SVC 5001YL Black Yellow

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17684187
9 949 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Об'єм пилозбірника | 1.6 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Аквафільтр |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів, Турбощітка для підлоги, Насадка для паркету |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура |
| Рівень шуму | 80 дБ |
- Ціна: 9 949 ₴






