Пилосос Zilan ZLN3512

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17600867
3 399 ₴
3 369 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zilan |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 160 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 4.5 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Насадка-щітка для меблів, Щілинна насадка |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура |
| Рівень шуму | 75 дБ |
- Ціна: 3 369 ₴

