Інвертор напруги Carspa MS-2000-122 (2000Вт), 12/220V, 2xShuko, 1USB

- Готово до відправки
- Код: 17137627
8 999 ₴
+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CARSPA |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інші функції і особливості | Захист від перевантаження по максимальному струму |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Стан | Новий |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідне підключення | 1 usb, 2 розетки |
| Матеріал | Метал |
| Перетворення | DC-AC |
| Розміри, мм | 320 x 230 x 100 |
| Тип монтажа | Зовнішній |
| Тип охолодження | вентиляція |
- Ціна: 8 999 ₴

