Електрична піч Grunhelm GN351ARC

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17355987
3 599 ₴
3 529 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Максимальна потужність печі | 1800 Вт |
| Об`єм | 35 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.08 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ), см | 37.9 x 51.5 x 32.2 |
| Додаткова комплектація | розмір дека: 380х260х20 мм, рівнів потужності: 4 |
| Комплектація | вертел, електрична піч, деко, решітка, інструкція |
| Кількість шарів скла дверцят, шт | 1 |
| Матеріал корпусу | Емальована сталь |
| Напруга (В) | 220 |
| Особливості | автовимкнення|внутрішня підсвітка|Звуковой сигнал|таймер 60 хв |
| Функції | Гриль, конвекція, жеден |
- Ціна: 3 529 ₴







