Інвертор напруги EnerGenie EG-PWC-PS500-01 Silver з чистою синусоїдою 500 Вт

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17185357
3 399 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інші функції і особливості | Захист від перевантаження по максимальному струму |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.95 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідне підключення | 1 usb |
| Вхідне підключення | до акумулятора автомобіля |
| Матеріал | Метал|Пластик |
| Розміри, мм | 150 х 70 х 210 |
| Тип | перетворювач (інвертор) DC-AC |
| Тип охолодження | активне |
- Ціна: 3 399 ₴







