Пилосос VIMAR VVC-221B

-34%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15564757
4 299 ₴
2 819 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vimar |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 360 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Насадка-щітка для меблів, Щілинна насадка |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | працює від мережі |
- Ціна: 2 819 ₴

