Блендер Wilfa Prostick Black (IM4B-1000FP)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14628277
9 639 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wilfa |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 1000 мл |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | двигун постійного струму, захист від перевантаження (автоматичний запобіжник), знімні частини придатні для миття в посудомийній машині, ємності з Tritan-пластику витримують температуру до 100°C |
| Комплектація | 2 мерних стакана з кришкою, 2 погружних блендера, насадка міксер з 2-а віночками, подрібнювач |
| Конструкція | занурювальний |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 15000 |
| насадки | блендер-ніжка, вінчик для збивання, подрібнювач |
| Розмір, см | 35x20x20 |
- Ціна: 9 639 ₴







