Блендер Wilfa Essential 1800 Auto Black (RBLP-1800B)
-8%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14628237
9 599 ₴
8 819 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Блендер Wilfa Essential 1800 Auto Black (RBLP-1800B)
9 599 ₴8 819 ₴
В наявностіХарактеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wilfa |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.62 кг |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Ємність подрібнювача | 1800 мл |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Об'єм глечика | 1.8 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | плавне регулювання швидкості, смузі, імпульсний режим |
| Кількість швидкостей | 3|плавне регулювання |
| Комплектація | блендер, пляшка для смузі, інструкція |
| Конструкція | стаціонарний |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 22000 |
| Матеріал заглибної частини | відсутня ніжка |
| насадки | для розколювання льоду, ніж для подрібнення |
| Програми приготування | для смузі|змішування|коління льоду|подрібнення |
| Розмір, см | 40x60x60 |
- Ціна: 8 819 ₴

