Блендер GRAEF HB502EU Black

-13%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14628147
4 099 ₴
3 549 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graef |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.47 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 700 мл |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Об'єм глечика | 0.7 л |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | 4-лезовий високоякісний ніж з нержавіючої сталі Solingen, захист від бризок, знімні частини можна мити в посудомийній машині, знімні частини можна мити в посудомийній машині, плавне регулювання швидкості, функція Turbo |
| Керування | кнопкове |
| Кількість швидкостей | плавне регулювання |
| Комплектація | вінчик для збивання, мірна склянка на 700 мл, подрібнювач (500 мл) |
| Конструкція | занурювальний |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 13000 |
| насадки | вінчик для збивання, ніж для подрібнення, подрібнювач |
| турборежим | Да |
- Ціна: 3 549 ₴







