Блендер GRAEF HB501EU White Silver

-13%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14628127
4 099 ₴
3 549 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graef |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.47 кг |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Ємність подрібнювача | 500 мл |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 700 мл |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Об'єм глечика | 0.7 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | захист від розбризкування, ніж з нержавіючої сталі, плавне регулювання швидкості |
| Керування | механічне |
| Комплектація | блендер, вінчик для збивання, мірна склянка на 700 мл, подрібнювач (500 мл), інструкція |
| Конструкція | ручний |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 13000 |
| Кількість чаш, шт | 1 |
| насадки | вінчик для збивання, ніж для подрібнення |
| Розмір, см | 40.2 x 5.5 x 6.5 |
| турборежим | Да |
- Ціна: 3 549 ₴







