Блендер Gorenje HBX1500VXC Black Silver
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14628097
2 499 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Блендер Gorenje HBX1500VXC Black Silver
2 499 ₴
В наявностіХарактеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Керування | сенсорне |
| Кількість швидкостей | плавне регулювання |
| Комплектація | блендер, вінчик для збивання, документація, дрібна терка, насадка кухонний комбайн на 2 л, подрібнювач, тертка-шинкаковка |
| Конструкція | занурювальний |
| насадки | вінчик для збивання, ніж для подрібнення, тертка, шатківниця |
| Розмір, см | 50.2 x 6.8 x 8.2 |
| турборежим | Да |
- Ціна: 2 499 ₴

