Пилосос Gorenje SVC180FW White (вертикальний + ручний (2 в 1))

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12154017
4 289 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Час заряду акумулятора | 6 годин |
| Час роботи від акумулятора | 50 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 18 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 95 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка-щітка для меблів, Насадка "Килим/Підлога" |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | адаптер, пилосос, інструкція з експлуатації |
- Ціна: 4 289 ₴






