Пилосос Philips XD3112/09 Black

-26%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12292557
8 999 ₴
6 619 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 9 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | працює від мережі |
| Сила всмоктування, кПа | 22 |
- Ціна: 6 619 ₴







