Пилосос Hisense HVC6133W White (VC3923-GS)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1399487
7 659 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Час заряду акумулятора | 6 годин |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 25 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 135 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Насадка-щітка для меблів, Щілинна насадка, Турбощітка для підлоги |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 250 х 1110 х 220 |
| Додатково | акумулятор Li-Ion |
| Комплектація | акумулятор, гарантійний талон, Насадки, пилосос, інструкція з експлуатації |
- Ціна: 7 659 ₴






