Блендер Cecotec Grand Katana 2700MAX Total Destroy Screen B (CCTC-03986) Black

-9%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1115747
5 999 ₴
5 449 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.89 кг |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Об'єм глечика | 1.8 л |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Керування | механічне |
| Комплектація | блендер, гарантійний талон, гліщик, інструкція |
| Конструкція | стаціонарний |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 18000 |
| Кількість чаш, шт | 1 |
| Напруга (В) | 220 |
| насадки | мультиподрібнювач |
| Програми приготування | подрібнення |
| Розмір, см | 23,6 х 19 х 44 |
| турборежим | Да |
- Ціна: 5 449 ₴







