Блендер Tefal PerfectMix + BL871D31 Silver

-32%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 18323277
6 599 ₴
4 479 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.35 кг |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | захист від перегрівання, отвір в кришці дозволяє додавати рідини в процесі роботи, плавне регулювання потужності, спінювання |
| Керування | механічне |
| Комплектація | гарантійний талон, кришка, лопатка, ємність для подріблення, інструкція |
| Конструкція | стаціонарний |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 28000 |
| Кількість чаш, шт | 1 |
| насадки | для розколювання льоду |
| Програми приготування | для смузі|коління льоду |
| турборежим | Немає |
- Ціна: 4 479 ₴






