Плойка BaByliss PRO BAB2481E

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14622497
2 299 ₴
2 279 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.33 кг |
| Час нагрівання до потрібної температури | 25 сек |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для створення | для кудрів, об'єму, природної хвилі |
| Додаткові властивості | живлення 100-240 В|конусоподібна форма|незакінчені скуйовджені хвилі. режим укладання pro + (185 ° c). функція блокування темпера|функція пам'яті, килимок та рукавичка для укладання |
| Комплектація | документація, плойка, термозахисна рукавичка, термостійкий килимок |
| Конструкційні особливості | обертовий шнур|петля для підвішування|підставка|термоізольований наконечник |
| Максимальна температура, °С | 200 |
| Мінімальна температура, °С | 140 |
| Насадки в комплекті | відсутні |
| Покриття нагрівального елемента | чорне оксидне покриття |
| Розміри, см | 39 x 4 x 6 |
| Функціональні особливості | автовимикання, вибір температури нагріву, світловий індикатор роботи, швидкий нагрів |
- Ціна: 2 279 ₴






