Пилосос Eureka Apollo Vaccum Cleaner V18C01A-80

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14621677
5 929 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eureka |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 220 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 265 x 410 x 240 |
| Комплектація | гнучка труба, Насадки, основна щітка, пилосос, телескопічна трубка, інструкція з експлуатації |
| Кількість ступенів фільтрації | 2 |
| Особливості | горизонтальна | циклонна система |
- Ціна: 5 929 ₴


