Пилосос Electrolux EP72AB21UG

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14621667
13 019 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Час заряду акумулятора | 4.5 годин |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 85 Вт |
| Напруга акумулятору | 21.6 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.3 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип прибирання | Суха |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.29 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор, мАгод | Li-ion |
| Час роботи від акумулятора | 40-50 |
| Габарити (мм) | 250 x 1008 x 259 |
| Додаткова комплектація | комбінована насадка 2-в-1 (щілинна/для пилу), міні-турбощітка Pet+, основна електрощітка AllFloor Auto |
| Комплектація | знімний ручний пилосос, комбінована насадка 2-в-1, міні-турбощітка Pet+, настінна зарядна станція, основна електрощітка AllFloor Auto |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість ступенів фільтрації | 6 |
| Режими роботи | автоматичний (Auto), мінімальний, турборежим (Boost) |
| Тип | 2в1 (вертикальний + ручний) |
| Тип пилозбірника | контейнер (циклонна система) |
| Колір корпусу | сірий Urban |
- Ціна: 13 019 ₴





