Вентилятор Esperanza EHF002KE Black Gray

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11791437
1 149 ₴
1 109 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лопатей | 400 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Призначення | побутовий |
| Функціональні особливості | автоповорот, захист від перегріву, регулювання висоти, регулювання кута нахилу |
- Ціна: 1 109 ₴


