Маршрутизатор Ruijie Reyee RG-EW300 PRO + Ezviz CS-H1C (1080P) White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12463977
2 339 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Fast Ethernet |
| Кількість LAN портів | 3 шт. |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 300 |
| Стан | Новий |
| Стандарт з'єднання | 802.11 g |
| Тип | Бездротовий |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 261.5 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатори активності | статус |
| Безпека | DMZ, WPA, WPA2, батьківський контроль, відключення широкомовлення SSID, гостьовий доступ, розклад бездротового режиму |
| Брандмауер | DMZ-зона, Forbid TCP flood attack, веб-інтерфейс |
| Додатково | в комплекті йде камера відеоспостереження Ezviz CS-H1C (1080P) |
| Кнопки керування | RESET |
| Кількість USB-портів | відсутні |
| Комплектація | блок живлення, гарантійний талон, кабель Ethernet, маршрутизатор, посібник користувача |
| Можливість підключення USB пристроїв | відсутня |
| Особливості | MIMO technology|підтримка IPTV|підтримка Multiple SSID |
| Підтримка операційних систем | Windows 10 |
| Підтримка протоколів | DDNS, DHCP, IPv4, IPv6, NAT, PPPoE, WISP |
| Розміри, мм | 210 x 180 x 33 |
| Розширені режими шифрування | SSID, WPA, WPA2 |
| Тип підключення | DHCP|PPPoE|Static IP |
| Швидкість LAN, Мбіт/с | 100 |
| Швидкість WAN, Мбіт/с | 100 |
- Ціна: 2 339 ₴




