Блендер Sokany SK-1722 Orange (SKDD1722O)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14255197
679 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Об'єм глечика | 0.6 л |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | плавне регулювання швидкості |
| Керування | механічне |
| Комплектація | блендер, чаша подрібнювача, 860 мл |
| Конструкція | занурювальний|ручний |
| Напруга (В) | 220-240 |
| насадки | вінчик для збивання, для пюре, для соусів, ніж для подрібнення, подрібнювач |
| Програми приготування | для дитячого харчування|для смузі|для соусів |
| Розмір, см | 7 х 7 х 40 |
| турборежим | Немає |
- Ціна: 679 ₴



