Акустика портативна Hoco HC40 Luz sports Bluetooth Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13503907
989 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | Type-C, jack 3.5 мм, USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | FM-приймач |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Моно |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.843 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 3000 |
| Комплектація | кабель для заряджання, колонка, коробка, шнур для перенесення – 1 шт., інструкція |
| Кількість смуг | 1 |
| Потреба | в дорогу і подорожі, для дому та офісу, для ноутбука і ПК, для спорту і відпочинку |
| Розмір пристрою, мм | 243 x 77.5 x 75 |
| Сумісність з ОС | Android, iOS |
| Тип | портативна колонка |
| Тривалість заряджання, год | 3 |
| Час автономної роботи, год | до 5 |
- Ціна: 989 ₴







