Відгуки про компанію SohoВладислав Г.Дуже погано 19.02.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця20.02.2026Владислав,дякую вам за коментар.Прийміть вибачення за це непорозуміння. Незабаром зв'яжемося з вами для вирішення ситуації.Віталій Д.Відмінно 19.02.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaНа свої шроші, грають добре. Топчік!Коментар продавця20.02.2026Віталій,приємно бути кращими для вас!Арнольд К.Відмінно 19.02.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця20.02.2026Арнольд,приємно бути кращими для вас!Таня А.Відмінно 19.02.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця20.02.2026Тетяна,приємно бути кращими для вас!Людмила З.Відмінно 19.02.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaВсе просто отлично!!!! Огромное спасибо, племянник очень счастлив 😊Коментар продавця20.02.2026Людмила,ціную наших постійних гостів! Вдячна за довіру та приємні слова!Наталія Н.Відмінно 19.02.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaВсе ок, дякуюКоментар продавця20.02.2026Наталія,приємно бути кращими для вас!Артем Ф.Відмінно 19.02.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaШвидко, якісно.Коментар продавця20.02.2026Артем дякую, що оцінили оперативність нашої роботи. Буду рада новим зверненням від вас!Юлія Д.Добре 19.02.2026Дякую все отримали. Але дуже довго чекали, майже 4 дні.Коментар продавця09.03.2026Юлія вдячна, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!Сергій Б.Відмінно 19.02.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця20.02.2026Сергій,приємно бути кращими для вас!Даниїл К.Відмінно 19.02.2026Угода на маркетплейсі Prom.uaНе перший раз працюю з магазином. Завжди все добре. РекомендуюКоментар продавця20.02.2026Даниїл,ціную наших постійних гостів! Вдячна за довіру та приємні слова!
Владислав,дякую вам за коментар.Прийміть вибачення за це непорозуміння. Незабаром зв'яжемося з вами для вирішення ситуації.
На свої шроші, грають добре. Топчік!
Віталій,приємно бути кращими для вас!
Арнольд,приємно бути кращими для вас!
Тетяна,приємно бути кращими для вас!
Все просто отлично!!!! Огромное спасибо, племянник очень счастлив 😊
Людмила,ціную наших постійних гостів! Вдячна за довіру та приємні слова!
Все ок, дякую
Наталія,приємно бути кращими для вас!
Швидко, якісно.
Артем дякую, що оцінили оперативність нашої роботи. Буду рада новим зверненням від вас!
Дякую все отримали. Але дуже довго чекали, майже 4 дні.
Юлія вдячна, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!
Сергій,приємно бути кращими для вас!
Не перший раз працюю з магазином. Завжди все добре. Рекомендую
Даниїл,ціную наших постійних гостів! Вдячна за довіру та приємні слова!