Вентилятор Prime Technics SFV 57 WSR White

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12501637
1 549 ₴
1 509 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRIME Technics |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр лопатей | 430 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 120 |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Призначення | побутовий |
| Функціональні особливості | автоповорот, дисплей, підсвічування, регулювання кута нахилу, таймер, управління пультом |
- Ціна: 1 509 ₴




