Вентилятор Philips CX1520/01

-27%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12412937
3 999 ₴
2 929 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр лопатей | 450 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 47 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Призначення | побутовий |
| Функціональні особливості | автоповорот, регулювання висоти, регулювання кута нахилу, таймер, управління пультом |
- Ціна: 2 929 ₴





