Стайлер Dyson Airwrap Coanda 2х Multi Styler & Dryer Ceramic Apricot Topaz KR (264003-01)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14624237
29 289 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dyson |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Стайлери повітряні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Зелений |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.41 кг |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | Да |
| Випрямляч | насадка для вирівнювання AirSmooth 2x|розгладжуюча насадка |
| Для створення | гладкої зачіски, горизонтальних локонів, для сушки волосся, об'єму, спіральних (вертикальних) локонів |
| Додатково | захист від перегріву, холодний обдув |
| Комплектація | довга насадка Coanda 2x 30 мм, довга насадка Coanda 2x 40 мм, кругла щітка для об'єму, насадка для вирівнювання AirSmooth 2x, насадка швидке сушіння, розгладжуюча насадка |
| Розміри, см | 27.2 х 4.4 х 3.8 |
| Щітка | кругла щітка |
- Ціна: 29 289 ₴


