Шліфмашина DEWALT DWE4238

-5%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1394027
8 299 ₴
7 869 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 150 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 9000 |
| Основна ручка | блокування кнопки включення, бічна рукоятка, захисний кожух, захист від перегрівання, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення), система пиловидалення, торцевий ключ (спецьключ) |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 7 869 ₴







