Вентилятор Adler AD 7305 White

-17%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14292717
1 399 ₴
1 159 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лопатей | 400 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 102-125 |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Особливості | стійка основа |
| Призначення | побутовий |
| Розміри, мм | 12 х 49 х 50 см |
| Функціональні особливості | автоповорот, поворот на 76°, регулювання висоти, регулювання кута нахилу, регулювання кута нахилу |
- Ціна: 1 159 ₴





