Кулер для ПК Deepcool AG400 G2 (R-AG400-BKNPMG2-G)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14287817
1 039 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальний рівень шуму | 29.22 дБ |
| Матеріал радіатора | Алюміній - мідь |
| Призначення | Для процесору |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Роз'єми | AM5, AM4, LGA1700, LGA1851 |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 631 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | тиск повітря 2.49 мм |
| Комплектація | вентилятор, набір кріплень для встановлення, радіатор, вентилятори, документація |
| Конструкція | баштова |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість теплових труб, шт | 4 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2200 |
| Матеріал | алюміній + мідь |
| Мінімальна швидкість обертання, об/хв | 500 |
| Номінальна напруга, А | 0.18 |
| Повітряний потік, CFM | 70.09 |
| Розміри кулера, мм | 125 x 92 x 152 |
| Розміри, мм | виробу: 125 x 92 x 152|радіатора: 120 x 92 x 150 |
| Розсіювана потужність, Вт | 220 |
| Система охолодження | повітряне охолодження |
| Довжина вентилятора, мм | 25 мм |
| Швидкість обертання, об/хв | 500 - 2200 |
- Ціна: 1 039 ₴





