Кулер для ПК PcCooler RT720 Black

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14287697
1 899 ₴
1 879 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 2 |
| Максимальний рівень шуму | 34.9 дБ |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Роз'єми | LGA1700, LGA1851, LGA1200, AM4, AM5 |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1100 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | діаметр теплових трубок: 6 мм, тиск повітря: 3.28 мм H2O |
| Комплектація | кабель ARGB/PWM, кулер процесорний 1stPlayer CY12 Black, набір кріплень для встановлення, термопаста |
| Конструкція | баштова |
| Кількість теплових труб, шт | 7 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2200 |
| Матеріал | алюміній (радіатор)|алюміній, мідь (теплові трубки) |
| Мінімальна швидкість обертання, об/хв | 500 |
| Номінальна напруга, А | 0.15 |
| Повітряний потік, CFM | 73.32 |
| Розміри кулера, мм | 125 x 138 x 157.5 |
| Розміри, мм | 125 x 138 x 157.5 |
| Розсіювана потужність, Вт | 265 |
| Система охолодження | повітряне охолодження |
| Довжина вентилятора, мм | 25 мм |
| Швидкість обертання, об/хв | 500 - 2200 |
- Ціна: 1 879 ₴





