Набір інструментів TOPTUL GCAD1811 18 шт

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14274827
1 859 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші інструменти | перехідник 1/4"xЗ/8" |
| У комплекті | вороток, кардан, перехідник, подовжувач, торцеві головки, тріскачка |
| Вага (кг) | 1.207 |
| Воротки, од, шт. | 2 |
| Додатково | гумова ручка, перехідник 1/4"х3/8", хромоване покриття |
| Загальна кількість інструментів, од:, шт | 18 |
| Карданні шарніри, од, шт | + (1) |
| Ключі з тріскачкою, од, шт | + (1) |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Подовжувачі для торцевих головок, од, шт | + (3) |
| Призначення | для авто| для ремонту "Універсальний" |
| Розміри | 221x129x44 мм |
| Розміри посадочних квадратів, дюйм, " | 1/4 |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Набір інструментів |
| Торцеві головки, од, шт | + (10) |
| Паковання | металевий кейс |
- Ціна: 1 859 ₴

