Персональний компютер Dell Pro Tower (BTO107_QCT1250)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14093177
69 939 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 180 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 (PCIe) |
| Вбудований оптичний накопичувач | DVD-RW |
| Виробник GPU | Intel |
| Додатково | документація, дротова клавіатура, дротова миша, кабель живлення |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 |
| Кількість планок, шт | 1 |
| Кількість потоків | 14 |
| Мережевий адаптер | 10/100/1000 Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.4 |
| Об'єм відеопам'яті | використовує ОЗУ |
| Охолодження | система повітряного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Pro |
| Порти | 1 x DisplayPort, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.1 Type-C, 1 x Комбінований аудіороз'єм, 1xhdmi, 3 x usb 3.2 gen 1, 4 x USB 2.0 |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 154 x 324 x 292 мм |
| Серія відеокарти | Intel Graphics |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 235 |
| Форм-фактор | Mini-Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 5600 |
| Чипсет | Intel Q670 |
- Ціна: 69 939 ₴




