Велосипед Formula AL 26 ZEPHYR 3.0 DD CS рама-14 2026 Gray Green (OPS-FR-26-814)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14030397
11 657 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Вага | 17.8 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість швидкостей | 9 |
| Розмір рами | 14" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виніс керма | алюмінієвий, довжина 60 мм, JIASHIHE JSH-306 |
| Втулки | задня: алюмінієва, під касету, 36H, під ексцентрик (QR), на промисловому підшипнику, WANGZHEN 282RB|передня: алюмінієва, 36H, під ексцентрик (QR), WANGZHEN 282FBQ |
| Вік | підлітковий |
| Гальмівні ручки | Juntai JT-G262 |
| Діаметр коліс | 26 " |
| Заднє гальмо | YINXING |
| Задній перемикач швидкостей | L-TWOO RD-V4009-L-2, 9 швидкостей |
| Каретка | картридж, XuHua XH-08A |
| Касета | SkilFul CS-M300, 11-32T, 9 швидкостей |
| Кермо | сталь |
| Колір | Зелений|Сірий |
| Комплектація | велосипед, підніжка |
| Ланцюг | TEC C-9, 114 ланок, 9 швидкостей |
| Лінійка | ZEPHYR 3.0 DD CS |
| Манетки | L-TWOO A5 SL-V4009-9W-2, 9 швидкостей (права) |
| Матеріал вилки | матеріал вилки: сталь |
| Матеріал рами | алюмінієвий сплав |
| Ободи | алюмінієві |
| Особливості | для бездоріжжя|підлітковий |
| Педалі | алюмінієві, TENGHUI KW-P236 |
| Переднє гальмо | YINXING |
| Покришки | Kenda K1162, 26x2.10" |
| Підсідельний штир | високоміцна сталь, 27.2x300 мм, FUWEI SP-200 |
| Рама | алюмінієва, розмір 14" |
| Стан товару | Новий |
| Сідло | CRO 2363, 245x155 мм |
| Тип | гірський |
| Тип вилки | амортизаційна з локаутом |
| Тип гальм | дискові механічні |
| Тип рами (амортизація) | однопідвісний (хардтейл) |
| Шатуни | алюмінієві, під квадрат, 34T, HX HX-A024 |
- Ціна: 11 657 ₴






